Author: e***6
Date:
Review: 品質可以 質感ok 值得入手喔 推薦
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Price: HK$35.00
| Color | Hot Pink |
| Ingredients Attributes | Cruelty-Free |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Texture | Liquid |
| Type | Liquid Blush |
| Finish | Matte |
| 高度 | 14.4 cm |
| 長度 | 3.1 cm |
| 淨重 | 15 g |
| 寬度 | 2.2 cm |
| SKU | sb2306073356152611 |
Brand Name: QIBEST
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/QIBEST-sc-0141884680.html
Quality: 8036937 people said the quality is very good!
Author: e***6
Date:
Review: 品質可以 質感ok 值得入手喔 推薦
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: k***1
Date:
Review: Love this one 💗💗💗
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: a***3
Date:
Review: I love the effect of it. Has a powdery finish! It's also very pigmented. A little goes a long way. I put alot so it will show on the picture. It's perfect for morena too! Its also easy tonuse. It has a safety feature. You need to turn/twist to squeeze out the product. Then when done using u can close it again.
顏色: 玫紅色
尺寸: 均碼
Author: r***0
Date:
Review: Good quality and nice 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻
顏色: 玫紅色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.